Gryf Słupsk

Gryf nadal bez wygranej, pomimo że był drużyną lepszą od MKS-u

Niestety zła passa Gryfa trwa. Dzisiaj pomimo lepszego występu zawodnicy ze Słupska musieli uznać wyższość MKS-u Władysławowo.

Czego zabrakło ?
Strzałów. Warunki do tego sprzyjały a strzałów było jak na lekarstwo. Zawodnicy Tadeusza Żakiety śmiało można powiedzieć, kontrolowali grę ale to goście trafili do siatki.

Drużyna, to hasło przewija się niejednokrotnie. Wsparcie i motywację widać cały czas ! Ta drużyna jeszcze niejednokrotnie udowodni, swoje umiejętności. Ja w to wierze !

Już za tydzień ostatni mecz ligowy. Do Chojnic zawodnicy Gryfa udadzą się w sobotę. Po tym spotkaniu czeka sztab trudny okres zimowy. Bez wątpienia trzeba będzie się podnieść.

Drużynę na to stać, młodzi zawodnicy niejednokrotnie pokazywali, że grają jak równy z równym nawet z bardziej doświadczonymi zawodnikami.

Cover for Robert Skumiał Fotografia Sportowa
1,596
Robert Skumiał Fotografia Sportowa

Robert Skumiał Fotografia Sportowa

zapraszam do obserwacji profilu🧐
#robertskumiałfotografia #robertskumialfotografia #fotografia #

No to co. Teraz Michał Probierz będzie ratował naszą kadrę narodową. Powodzenia a jak już nie będzie szło zawsze można napić się Whisky 🙂 Zdjęcie z sezonu 2015/2016 – Puchar Uefa – 4. runda kwalifikacyjna Ligi EuropyLegia Warszawa – Zoria Ługańsk See MoreSee Less
View on Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *