Gryf Słupsk Sport

Remis Gryfa Słupsk z MKP Szczecinek

Podopieczni Grzegorza Bednarczyka po pewnych wygranych z Darłovią Darłowo , Spartą Sycewice oraz Wieżą Postomino zremisowali z MKP Szczecinek.

MKP Szczecinek występuje aktualnie w 4 lidze Zachodniopomorskiej.

Pierwsi na prowadzenie wyszli zawodnicy MKP którzy za sprawą Jakuba Okuszko pokonali bramkarza Gryfa w 27 minucie. Na wyrównanie musieliśmy czekać do 57 minuty kiedy to z lewego skrzydła piłkę w pole karne posłał zawodnik trójkolorowych a piłkę do własnej bramki skierował zawodnik ze Szczecinka

Na prowadzenie w 64 minucie podopiecznych Grzegorza Bednarczyka wyprowadził Maciej Gregorek który wykorzystał rzut karny po faulu na Danielu Piechowskim.

Bramkę na wagę remisu zdobył w 78 minucie zawodnik MKP Szczecinek, Daniel Czerwiński

Chętnie nawiąże współpracę i wykonam dla ciebie zdjęcia. Poniżej kilka realizacji, reportaż z wydarzeń sportowych zdjęcia dronem a może portret ?