Gryf Słupsk Sport

Remis Gryfa z Bytovią Bytów

Po ostatnim ligowym meczu który został rozegrany w Gdańsku gdzie Gryfici zremisowali z rezerwami Lechii kibice czekali na wygraną z Bytovią Bytów. Lepiej w mecz weszli goście z Bytowa którzy na początku spotkania kontrolowali grę. Pierwszą groźną akcję przeprowadziliśmy w 10 minucie gdzie to Tomasz Parzych podaje piłkę do Fabiana Słowińskiego, lecz piłkę w ostatniej chwili wybija obrońca Bytowian.

Relacja z meczu Lechia II Gdańsk – Gryf Słupsk

Kolejna groźna akcja została przeprowadzona w 14 minucie, gdzie to dośrodkowuje Maciej Kozakowski, ładnie przyjmuję piłkę Daniel Piechowski, piłką zostaje odegrana do Fabiana Słowińskiego lecz po jego strzale piłka ląduje prosto w rękawicach bramkarza z Bytowa.

Kolejne  minut to gra w środku pola gdzie to raz jedni raz drudzy próbują wyprowadzić akcję lecz nieskutecznie. 26 minuta przynosi gospodarzom groźną kontrę zakończoną strzałem głową przez Daniela Piechowskiego lecz piłka przelatuje na poprzeczką bramki pilnowanej przez Bartosza Ryngwelskiego.

W 38 minucie sędzia podyktował rzut wolny dla Trójkolorowych. Do piłki podszedł Oskar Zieliński który dośrodkowuje w pole karne, lecz piłka mija wszystkich zawodników.

Minutę później, goście wyprowadzają groźną kontrę gdzie to po strzale piłka ląduje na słupku bramki bronionej przez Filipa Bielańczuka i wraca w pole karne zawodnicy z Bytowa dochodzą do piłki, w tym momencie sędzia boczny sygnalizuję pozycje spaloną.

Pierwsza połowa kończy się wynikiem bezbramkowych, i można śmiało powiedzieć że ta część była wyrównana.

Daniel Piechowski

Na drugie 45 wychodzimy w niezmienionym składzie. W 50 minucie po dośrodkowaniu Maciej Gregorek uderza piłkę głową w polu karnym lecz ta ląduje w rękach bramkarza gości.

Pierwsze upomnienie podczas tego spotkania dla Gryfa obejrzał w 52 minucie Maciej Gregorek natomiast trzy minuty później Dawid Więckowski.

W 56 minucie gospodarze mogli przegrywać już 1:0. Sędzia podyktował rzut wolny dla drużyny trenera Karola Szymleka. Do piłki podchodzi Volodymyr Kaydrovych i po jego strzale piłka ląduje na poprzeczce.

Trzy minuty później goście przeprowadzają kolejną kontrę, lewą stroną lecz strzał z 30 metrów Wojacha ląduje na na słupsku.

Na pierwszą zmianę w barwach Gryfa przyszło nam czekać do 64 minuty gdzie to Szymon Mytych zastąpił Macieja Gregorka

W 64 minucie zaraz po wejściu znakomitym rajdem popisał się pomocnik Bytovii Krzysztof Kropidłowski, zagrał w pole karne, gdzie czekał Volodymyr Kaydrovych i pewnie trafił do siatki.

68 minuta przyniosła Gryfitom 100 procentową akcję na wyrównanie. Fabian Słowiński dogrywa piłkę do Daniela Piechowskiego lecz ten będąc sam na sam z bramkarzem uderza prosto w golkipera gości

Kolejna zmiana w zespole trójkolorowych miała miejsce w 71 minucie. Na boisku pojawił się Patryk Dąbrowski w miejsce Oskara Zielińskiego. W 80 minucie Patryk Dąbrowski z lewego skrzydła zagrywa do Tomasz Piekarskiego. Nasz kapitan uderza lecz piłka mija bramkę gości. Minutę później po kontrze Patryk Dąbrowski pokonuje bramkarza gości w sytuacji sam na sam.

W 83 minucie na boisku melduje się Ksawery Ronowski zmieniając Tomasz Prusaczyka. Minute później po grożnym dośrodkowaniu Daniela Piechowskiego, Mikita Tsykala mógł pokonać bramkarza gości lecz jego uderzenie głową w samo okienko wyłapuje Bartosz Rynglewski.

86 minuta, rożnego wykonuje Patryk Dąbrowski. Do piłki najwyżej wyskakuje Dawid Więckowski lecz piłka po jego uderzeniu mija bramkę gości.

Kolejną zmianą przeprowadzoną przez trenera Bednarczyka było wprowadzeni Kovtunenki za Daniela Piechowskiego.

3 minuty przed końcem mecz mógł rozstrzygnąć się na korzyć Gryfa lecz prostopadłe podanie kierowane do Fabiana Słowińskiego zostało przechwycone przez bramkarza.

W 90 minucie Marcjan Majcher zastąpił Tomasza Piekarskiego a wynik do końca nie uległ zmianie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *